Bale “i paprekshëm”, nuk largohet nga Reali

Bale “i paprekshëm”, nuk largohet nga Reali

Real Madridi raportohet se do të refuzojë shitjen e Gareth Bale gjatë kësaj vere, përkundër raportimeve rreth të ardhmes së tij.

Mediat spanjolle së fundmi kanë raportuar se uellsiani ka shumë gjasa që të largohet nga Bernabeu nëse klubi transferon Kylian Mbappen nga Monaco.

Gazeta “Marca” raporton se trajneri Zinedine Zidane e konsideron të paprekshëm Balen dhe është i bindur se sezonin e ri do të ketë rol të rëndësishëm në ekip nëse është i gatshëm fizikisht.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*