Poza të reja me bikini nga Aurela Hoxha (Foto)

Poza të reja me bikini nga Aurela Hoxha (Foto)

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar me bikini.

 Bukuroshja që është mjaft aktive në Instagram, ka pozuar me rrobabanje të zeza dhe duket mjaft atraktive. Ajo mban një kapelë, syze dhe një çantë. Aurela numëron mbi 366 mijë ndjekës në Instagram dhe është një ndër modelet më të ndjekura shqiptare. E gjitha kjo falë imazheve që vënë në pah dukjen e saj, si edhe pjesëmarrjet në evenimente të ndryshme të modës.
Tags: Aurela, Bikini

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*