KUSH ISHIN TË FTUARIT NË DASMËN E MESSIT

KUSH ISHIN TË FTUARIT NË DASMËN E MESSIT

Qyteti i Rosario mbrëmë mirëpriti disa nga yjet më të mëdhenj të futbollit, respektivisht ish lojtarët e Barcelonës dhe të tashmit. Arsyeja ishte dasma e Lionel Messit me Antonella Roccuzzo.

Mysafirwt lojtarë të ftuar në dasmën e argjentinasit ishin Sergio Busquets, Jordi Alba, Carles Puyol, Cesc Fabregas, Xavi Hernandez dhe Samuel Eto’o, duke u paraqitur së bashku për një fotografi në pistën e aeroportit.

Teksa ata u bashkuan me Alejandro Echevarria, kunatin e Joan Laporta, në një avion privat, ish-portieri Pinto dhe miku i Messit Pepe Costa fluturuan së bashku në një fluturim të veçantë.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*