United kontakton Verrattin

United kontakton Verrattin

Manchester United ka mbajtur bisedime me mesfushorin e Paris Saint-Germain, Marco Verratti.

Tuttomercatoëeb shkruan se Djajtë e Kuq kanë mbajtur bisedime me mesfushorin.

Zyrtarë të Unitedit janë takuar me reprezentuesin italian pasi që po bëhen gati për të hyrë në luftë me Barcelonën për firmën e tij.

Përkundër vullnetit të lojtarit për t’u larguar është PSG që nuk po heqë dorë nga lojtari.

Djajtë e Kuq po kërkojnë të përforcojnë mesfushën dhe aktualisht janë në tratativa me disa lojtarë, përfshirë edhe me Ivan Perisicin.

Tags: Verati

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*