Vuçiq: Avokati shqiptar ka blerë shtëpi në Vrajë

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka thënë mbrëmë në televizion “Pink” se ka është informuar për rastin që një avokat shqiptarë ka blerë shtëpi në Vrajë, transmeton zerilugines.com

“Më ngritë ndjenja patriotike çdo ditë dhe më sulmon në mënyrën më të keqe ai i cili i ka shitur shtëpinë një shqiptari në mes të Vrajës”, është shprehur Vuçiq, shkruan “vranjske”.

Vuçiq mes tjerash tha se ai nesër më pyet se si e kam mbrojtur Vrajën, ti nuk e ke ruajtur Vrajën unë e kam bërë./Zerilugines.com

Tags: vranje, Vucic

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*