Në moshën 55 vjeçare u nda nga kjo jetë, bashkëatdhetari Isa Jashari nga fshati Geraj

Në moshën 55 vjeçare u nda nga kjo jetë, bashkëatdhetari  Isa Jashari nga fshati Geraj

Familja Jashari për mes një njfotimi ka bërë të ditur se në moshën 55 vejçare është ndarë nga jeta, Isa Jashari (15.01.1962) nga fshati Geraj, komuna e Preshevës, i cili jetonte dhe vepronte në Zvicër.

Redaksia e portalit informativ zerilugines familjes Jashari  dhe miqve u shpreh ngushëllime

Tags: Isa jashari

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*