Bayern vazhdon me fitore (Video)

Bayern vazhdon me fitore (Video)

Bayerni ka vazhduar me fitore në xhiron e pestë të Bundesligës gjermane.

Bavarezët mposhtën Schalken me rezultat 3-0, shkruan indeksonline.

Golat në këtë ndeshje u shënuan nga Lewandowski (25’), James (29’) dhe Vidal (75’).

Me këtë fitore, Bayerni vazhdon kryesimin me 12 pikë, 2 më shumë se Dortmundi që neser ndeshet me Hamburgun.

Tags: Bayern, Schalke

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*