Bleona zhvishet në natyrë, shfaqet tejet atraktive (Foto)

Bleona zhvishet në natyrë, shfaqet tejet atraktive (Foto)

Bleona Qereti ka vazhduar që të rrëmbejë vëmendjen.

Ajo është siguruar që të shfaqet tejet provokative në të brendshme.

Befasia është që ajo kësaj radhe tregon linjat trupore në natyrë.

Bleona vazhdon të konsiderohet prej femrave më seksi shqiptare. Sesioni është realizuar nga Arton Humolli.

Ajo së fundmi është ‘single’ për shkak të ndarjes nga bashkëshorti, Ganiu.

Bleona vazhdon të jetëojë në Amerikë ku jeton dhe vepron.

Tags: Bleona

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*