Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma (Foto)

Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze martesore.

Dyshja e njohur e estradës kanë pasur të ftuar vetëm miq e familjarët më të afërt në një dasmë të organizuar në Shqipëri në gjirin e Lalzit.

Dasma e tyre zuri vendin kryesor në mediat shqiptare duke qenë dasma më e përfolur.

Edhe Geti edhe Marina janë prej çifteve më të dashura të skenës shqiptare dhe u prit që ata të publikojnë edhe vet imazhe nga dasma.

Fansat kanë pasur rastin të shikojnë një seri të fotografive, ku madje Geti ka shkruar edhe një falënderim për të gjithë të pranishmit, teksa momentet i cilëson si të paharrueshme.

“Faleminderit Zotit, familjeve dhe juve që ishit pranë nesh në këto momente shumë të rëndësishme dhe të paharrueshme për ne”, u shpreh Geti në këtë seri të postimeve.

Geti dhe Marina kanë qenë në lidhje për tri vjet para se të kurorëzonin dashurinë e tyre me një martesë. /Telegrafi/

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*