Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve

Sonte në mbrëmje do të zhvillohen ndeshjet e rrethit të dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshja kryesore e kësaj mbrëmje do të zhvillohet në Gjermani, ku takohen Borussia Dortmund dhe Real Madrid. Ndeshje joshëse do të jetë edhe sfida mes Monacos e Portos. Të gjitha ndeshjet fiillojnë në orën 20:45.

Grupi E
Sevilla – Maribor
Spartak Moscow – Liverpool

Grupi F
Manchester City – Shakhtar Donetsk
Napoli – Feyenoord

Grupi G
Besiktas – RB Leipzig
Monaco – Porto

Grupi H
APOEL Nicosia – Tottenham
Borussia Dortumd – Real Madrid

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*