11 gola e 9 asistime nga futbollistët shqiptarë

11 gola e 9 asistime nga futbollistët shqiptarë

11 gola e 9 asistime u shënuan nga futbollistët shqiptarë në fundjavën që e lamë pas ndërkohë u shqua edhe portieri Thomas Strakosha, që priti penalltinë e Dybalas dhe i dha fitoren Lazios, në derbin kundër Juventusit.

Këto dhe të tjera për futbollistët shqiptarë, shihni në videon në vazhdim.

<iframe width=”560px” height=”315px” src=”https://koha.gjirafa.com/?embed=11-gola-e-8-asistime-nga-futbollistet-shqiptare” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*