Aurela Hoxha ngacmon Albi Nakon me një video interesante

Aurela Hoxha ngacmon Albi Nakon me një video interesante

Aurela Hoxha këtë vit është konkurente në spektaklin “Dance With Me”.

Si rrjedhojë, konkurentët kalojnë më tepër kohë me njëri tjetrin si dhe me koreografin Albi Nako.

Këtë të fundit Aurela e ka kapur mat në ambientet e “Albi Bako Dance” me fshesë në dorë teksa po fshinte sallën.

“Albi çfarë po bëje”?, e ngacmon modelja me shaka duke e “kërcënuar” se do ta hidhte videon. Por Albi është treguar tip sportiv duke e pranuar atë që po bënte si dhe hedhjen e videos në Instastory.

Aurela Hoxha po shijon pjesëmarrjen në spektaklin “Dance ëith Me”.

Ajo aktualisht është ‘single’ dhe dallohet për format e veçanta trupore e stlin e shtrenjtë të jetës.

Aurela konsiderohet prej modeleve më të shtrenjta shqiptare.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*