Dua Lipa me imazhe të rralla familjare, prezanton motrën dhe të vëllanë (Foto)

Dua Lipa me imazhe të rralla familjare, prezanton motrën dhe të vëllanë (Foto)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret me më së shumti angazhim në rrafshin ndërkombëtare.

Këngëtarja shqiptare ka filluar një turne anembanë Mbretërisë së Bashkuar, e cila gjë ka bërë të jetë edhe pranë familjes.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi familjare në llogarinë personale në Instagram.

Dua shihet në prani të të gjithë familjarëve, përkatësisht prindërit dhe vëllanë e motrën.

 Ndoshta mamin Anesën dhe babin Dukagjinin e njihnin pasi ata janë edhe mbështetësit më të mëdhenj të karrierës të së bijë.

Por nëse nuk e dinit, Dua ka edhe një motër me emrin Rina dhe një vëllla me emrin Gjin. E gjithë familja së bashku duken më bukur se asnjëherë.

Ndryshe, Dua është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*