Floriana Garo do të bëhet nënë, merr urim special nga vjehrra

Floriana Garo do të bëhet nënë, merr urim special nga vjehrra

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka bërë të ditur në ‘Wake Up’ se së shpejti do të bëhet mamaja e një vajze.

Në “Wake Up” ajo u shpreh se së shpejti do të kryej edhe ceremoninë e fejesës, për të kaluar më pas në celebrimin në martesë.

Por ndërsa kjo ka qenë surpriza e Florianës për ndjekësit e “Wake Up”, edhe emisioni i ka rezervuar asaj një surprizë, një përshëndetje të drejtpërdrejtë nga linja e telefonit nga vjehrra e saj, Lumturie Ratkoceri.

“E dashur po bëhen 2 vjet që jemi takuar, të falenderoj për gëzimin e lumturinë që solle në familjen tonë. Për ngrohtësinë dhe dashurinë që i jep tim biri”, u shpreh Lumturie Ratkoceri, e cila më pas theksoi se në të ardhmen, do të jetë pikërisht Floriana të cilën e konsideron si vajzën e saj, që do të jetë njeriu më i afërt i djalit të saj.

Floriana ka qenë gjithnjë pjesë e mediave për jetën e saj private.

Bukuroshja prej kohësh shijon një marrëdhënie, kurse paraqitjet e saj janë të ralla.

Floriana konsiderohet prej femrave më të bukura shqiptare.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*