Isa Mustafa ka diçka për të thënë për rezultatet e LDK-së në zgjedhjet lokale

Isa Mustafa ka diçka për të thënë për rezultatet e LDK-së në zgjedhjet lokale

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa ka shkruar në profilin e tij në Facebook duke thënë që LDK nuk fitoi në këto zgjedhje nga lavdërimi dhe as për tu lavdëruar.

Ai ka shtuar se respekti i qytetarëve kthehet me punë dhe me përgjegjësi, njofton Gazeta Blic.

Shkrimi i plotë:

 

LDK nuk fitoi në këto zgjedhje nga lavdërimi dhe as për tu lavdëruar. Respekti i qytetarëve kthehet me punë dhe me përgjegjësi. Prandaj çdo fitore e shton peshën e përgjegjësisë ndaj vendit dhe ndaj çdo njeriu.

 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*