Kënga e re e Ledrit dëgjohet edhe në Beograd (Video)

Kënga e re e Ledrit dëgjohet edhe në Beograd (Video)

Hip hop superylli, Ledri Vula, po realizon dëgjueshmëri të madhe me këngën e tij të re.

“TTZ” është projekti i ri i Ledrit i cili po dëgjohet mjaft shumë në gjithë botën.

Ai po publikon video vazhdimisht nga vende të ndryshme në rajon e botë, dhe një prej tyre është edhe në Beograd.

Videon me shumë krenari e ka publikuar Ledri në InstaStory.

Ledri konsiderohet një prej tyjeve më të mëdha shqiptare muzikës hip hop.

Ai përpos “TTZ” lansoi një seri të hiteve gjatë verës, ku zhvilloi shumë koncerte.

Ledri së fundmi qëndroi për pushime jashtë vendit, ku ka refuzuar një numër të madh koncertesh për t’u fokusuar në pushim dhe në projektet e reja.

Ndryshe, Ledri Vula vazhdon të jetë ‘single’ dhe pa të dashur.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*