LIGA E KAMPIONËVE RIKTHEHET ME SUPER NDESHJE

LIGA E KAMPIONËVE RIKTHEHET ME SUPER NDESHJE

Sonte do të luhet ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve .

Ndeshje kryesore e kësaj mbrëmje do të luhet në “Santiago Bernabeu” mes Real Madridit dhe Tottenhamit.

Përballje interesante do të luhet edhe mes Manchester Cityt dhe Napolit. Të gjitha takimet luhet në ora 20:45.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*