LIGA E KAMPIONËVE VAZHDON ME NDESHJE INTERESANTE

LIGA E KAMPIONËVE VAZHDON ME NDESHJE INTERESANTE

Sonte do të luhet ndeshjet e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve

Ndeshje kryesore e kësaj mbrëmjeje do të luhet në “Olimpico” mes Romës dhe Chelseas.

Ndeshje interesante do të luhen edhe mes Benficas dhe Manchester Untiedit. Të gjitha ndeshjet luhen nga ora 20:45.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*