Oppo F5 vjen gjatë muajit tetor?

Oppo F5 vjen gjatë muajit tetor?

Telefoni i parë i Oppo 18: 9 po afron drejt zbulimit zyrtar. Oppo F5, i cili ka fokusin e saj në fotot  selfie, bëri një paraqitje të re falë një fushate të vazhdueshme në Filipine.

Pamja e fundit e telefonit është në formën e një videoje nga ABS-CBN Lifestyle në të cilën modele të bukura po marrin selfie me telefonin. Ju mund të shikoni Oppo F5 nga të gjitha anët, duke treguar ekranin të përafërt me 18: 9, kamerën e vet të vetme 20MP në anën e pasme dhe kamerën e dyfishtë 16MP në pjesën e  përparme.

Dhe nëse ndiqni hashtag #OPPOF5 dhe #CaptureTheRealYou në Facebook ju mund të shihni shumë më tepër nga Oppo F5. Kjo fushatë në Filipine konfirmon se telefoni është në dispozicion në tetor 2017, ndërsa disa burime pohojnë se do të lansohet më 26 tetor.

Ndërsa ende janë paraprake specifikat, Oppo F5 pritet të vie me në një ekran 6 inç, 6GB RAM, 64GB hapësirë, ndoshta një Snapdragon 660 dhe një bateri 4000mAh.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*