Prapaskena interesante nga klipi “TTZ” i Ledri Vulës (Foto)

Prapaskena interesante nga klipi “TTZ” i Ledri Vulës (Foto)

Ledri Vula lansoi pak kohë më parë projektin “TTZ” i cili tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Ky projekt u realizua me një videoklip mjaft të veçantë.

Punën në këtë klip e ka bërë produksioni “Supercut” në regji të Besian Durmishit.

Ndryshe, ky videoklip ka arritur 2.5 milionë klikime deri tash, dhe Ledri ka publikuar video se kënga po dëgjohet gjithandej në botë.

Ledri ndryshe pritet të vazhdojë koncertet në mbarë botën.

Ai është një prej artistëve më të paguar me çmim prej 10 mijë eurosh për një mbrëmje.

Ledri mbetet ‘single’, por shumë i përkushtuar ndaj muzikës, e këtë e ka treguar duke qenë prej artistëve më aktiv të këtij viti.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*