Rrahje në mes të shqiptarëve dhe serbëve në Bujanoc?!

Rrahje në mes të shqiptarëve dhe serbëve në Bujanoc?!

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, diku rreth orës 01:00h, në Bujanoc ka ndodhur një rrahje mes shqiptarëve dhe serbëve.

Jo zyrtarisht Lugina-Lajm ka mësuar se rrahja ka ndodhur në afërsi të tregut të vogël në Bujanoc,gjegjësisht ne hyrje të lokalit ‘Leonardo’, ku dy palë protagonistë morrën lëndime trupore dhe u dërguan për reanimacion në Qendrën Spitalore të Vranjës.
Motivet e rrahjes së sotme, nuk janë bërë publike, megjithate policia ka ndal në vendngjarje.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*