Xhensila Myrtezaj e mahnitshme në fotosesionin e fundit (Foto)

Xhensila Myrtezaj e mahnitshme në fotosesionin e fundit (Foto)

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka qenë mjaft e përfolur muajve të fundit.

Bujë të madhe në media bëri martesa e saj me Bes Kallakun, e më pas edhe muaji i tyre i mjaltit.

Xhensila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, Myrtezaj ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin vjen më e thjeshtë se zakonisht, por shumë e bukur dhe tërheqëse.

E veshur në ngjyrën e hirtë dhe me kapele dimërore në koka, Xhensila iu përshtat mjaft mirë stinës në të cilën ndodhemi.

Komentet dhe pëlqimet e shumta nga ndjekësit e saj, sigurisht që nuk kanë munguar në këto fotografi.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*