Yjet shqiptarë që guxuan të zhvishen përpara kamerave (Video)

Yjet shqiptarë që guxuan të zhvishen përpara kamerave (Video)

Të zhvishesh nudo para një aparati fotografi ka qenë tabu për shumë kohë në showbizin shqiptar.

Por, tani nuk mund të themi më të njëjtën gjë, kjo pasi shumë këngëtare shqiptare e kanë bërë një gjë të tillë.

Shumë emra guxuan, dhe pozuan nudo para fotografëve të ndryshëm, duke ardhur kështu tërësisht të zhveshura në fotosesionet e tyre.

“Pop Culture” ka sjell në një material të gjitha femrat shqiptare që u fotografuan të zhveshura.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*