KF.Tërnoci dhe KF.Lugina marrin pjes në turneun Pamwarsia 2017

KF.Tërnoci dhe KF.Lugina marrin pjes në turneun Pamwarsia 2017

Dy klubet nga lugina do të jenë pjes e turneut Pamwarsia ku do zhvillohet më 25-26 nëntor në Vlor.

Turne do të zhvillohet me grupmoshat U-11 dhe U-13 .

 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*