Moti mbi vendin tonë ( Video )

Moti mbi vendin tonë ( Video )

Moti mbi vendin tonë është duke mbajtur kryesisht i vranët i shoqeruar me reshje shiu dhe bore .

Për më shumë ndiqeni Videon

 

Ja dhe moti për ditët në vijim 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*