“O Sa Mirë”, vjen episodi i 116-të (Video)

“O Sa Mirë”, vjen episodi i 116-të (Video)

Ka ardhur episodi i 116-të me radhë i hit-serialit televiziv “O Sa Mirë”.

“O Sa Mirë”, vjen episodi i 116-të (Video)

0 Shkepje

Ka ardhur episodi i 116-të me radhë i hit-serialit televiziv “O Sa Mirë”.

Ky është vetëm episodi i dytë me radhë nga sezoni i ri i komedisë televizive dhe tashmë ka nisur argëtimi i fansave të shumtë të serialit.

Skena të reja plot humor do t’ju shoqërojnë në çdo moment të shikimit të serialit.

Në kanalin zyrtar të “O Sa Mirë” tashmë është publikuar episodi i ri.

Duke klikuar këtu, mund ta ndiqni episodin e 116-të me radhë.

Mos i humbni edhe gabimet gjatë xhirimeve.

Nga ana tjetër, tashmë kemi raportuar se serialit do t’i bashkohet edhe Arta Elezi.

Ajo është bukuroshja e radhës që do t’i bashkohet kësaj komedie televizive.

Tags: O sa mire

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*