REAL MADRIDI PËRGATIT OFERTË PËR JUAN MATAN

REAL MADRIDI PËRGATIT OFERTË PËR JUAN MATAN

Kampionët e Evropës mund të bëjnë një lëvizje befasuese për futbollistin spanjoll.

Real Madridi pritet që të bëjë një ofertë për Juan Mata në janar, shkruan mediumi anglez Express.

Kontrata aktuale e Matas me Manchester Unitedin skadon verën e ardhshme dhe futbollisti ka humbur vendin në formacionin titullar të Jose Mourinhos.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*