(VIDEO) Atdhe Nuhiu hero i Sheffieldit, kalon skuadrën e tij në raundin tjetër FA CUP

(VIDEO) Atdhe Nuhiu hero i Sheffieldit, kalon skuadrën e tij në raundin tjetër FA CUP

Preshevari Atdhe Nuhiu ka qenë vendimtarë prë skuadrën e tij Sheffield We, pasi ka arritu të shënojë golin e qetësisë dhe të kualifikimit për në FA CUP.

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Atdhe Nuhiu ka shënuar gol në ndeshjen e mbrëmshme kundër Carlisle-s.Nuhiu shënoi për 2 me 0 në minutën e 66’të, duke ia siguruar kualifikimin skuadrës së tij, Sheffield Wed…Ndeshja e radhës për ekipin e kosovarit do të luhet më 27 janar, kundër Reading.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*