Përleshja në Rrugën e Kombit, Rama kërcënon protestuesit

Përleshja në Rrugën e Kombit, Rama kërcënon protestuesit

Pas dhunës në Rrugën e Kombit ku protestuesit u përleshën me forcat e rendit dhe më pas shkatërruan edhe sportelin e pagesës së taksës, ka reaguar kryeministri Rama.

Me anë të një njoftimi në “Facebook”, Rama shkruan se dhuna barbare mbi pronën e përbashkët dhe reagimi i dhunshëm ndaj forcave të rendit në Kukës, do të marrin përgjigjen e merituar me të gjithë fuqinë e ligjit mbi këdo që ka ngritur dorën e paligjshmërisë.

Më tej, Rama shkruan se dhunuesit e frymëzuesit ta harrojnë se i’a dalin dot mbi ligjin!.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*