Abazi e quan Ahmetin përfitues, dështak e dembel

Abazi e quan Ahmetin përfitues, dështak e dembel

Pas dorëheqjes së Shpend Ahmetit nga VV-ja ka reaguar analisti politik, Haki Abazi.

Ai e ka quajtur Ahmetin, përfitues në kurriz të tjerëve.

“Hipokrizi e një dështaku dembel, gënjeshtarë, përpares, patronizues, përfitues në kurriz të tjerëve”, ka thënë Abazi.

Ka thënë se është koha për zgjedhje në Prishtinë…

“Në fakt nga sot Kosova ka të ardhme, por pa përfituesit e tavolinave të mishit dhe hajnat e SHIK-ut që po rekrutojnë argat të rinj për të mbijetuar. Koha për Zgjedhje në Prishtinë dhe zgjedhje në Kosovë”, ka shkruar Abazi në Facebook.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*