Man City sigurt drejt titullit në Ligën Premier, fiton në udhëtim te Stoke City

Man City sigurt drejt titullit në Ligën Premier, fiton në udhëtim te Stoke City

Milot Rashica ka arritur ta gjejë golin e parë me fanellën e Werder Bremen.

Sulmuesi anësor që e kompletoi transferimin e tij nga Vitesse te Bremen, ka gjetur golin e parë.

Ai ka arritur të shënojë në minutën e 58-të për rezultatin 2-1, ndaj Koln.

Ndeshja ishte në barazim, kur Rashica doli përballë portierit dhe me shumë klasë shënoi në portën e ‘cjapeve’.

Nëse Werder shënon fitore do të ngjitet në renditje, pasi rrezikon seriozisht rënien.

Rashica po luan nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*