(VIDEO) Atdhe Nuhiu ka shënuar golin që ka vleren e 1milion euro

(VIDEO) Atdhe Nuhiu ka shënuar golin që ka vleren e 1milion euro

Një 59-vjeçare në Angli, kapi llotarinë prej 1 milionë Eurosh, duke gjetur 6 ndeshje të sakta sot, por kjo vetëm falë fitores së Sheffield Wednesday në minutën e fundit. Atdhe Nuhiu shënoi golin e fitores në ndeshjen e transfertës kundër Leeds United, me takimin që u mbyll me rezultatin 1-2. Në fakt për Nuhiun ishte dhe goli i dytë i takimit, pasi dhe i pari mbante firmën e sulmuesit të Kombëtares së Kosovës.

Jacqueline, nga Hailsham, kishte zgjedhur tre ndeshje të Premier League, plus dy fitore dhe një barazim në Championship. Përveçse fitores dramatike të Sheffield Wednesday, Jacqueline vuajti edhe në ndeshjen mes Bournemouth dhe West Ham.

 

 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*