Episodi i 50 i “Egjeli”: Liki bën këngë me reperin Lumi B

Episodi i 50 i “Egjeli”: Liki bën këngë me reperin Lumi B

“Egjeli” vazhdon me befasi dhe me mysafirë të shumtë në serial.

Liki, i dëshpëruar qe nuk po mund ta shkruajë këngën, thërret në ndihme një mik i cili është një reper i famshëm i estradës.

Gjyla kërcënon Cengin, ndërsa Cengi në këtë episod ka ndërruar goxha shumë, duke gatuar e duke u bërë i vyeshëm.

Msusi e ka përgatitur një befasi për Lenditën, por ka diçka që nuk shkon si duhet.

Shikoni “Egjeli” nga Stupcat vetëm në gjirafaVideo.

Klikoni këtu: http://stupcat.gjirafa.com/ ose shikoni videon e mëposhtme.

<iframe width=”560px” height=”315px” src=”//video.gjirafa.com/stupcatvideo?embed=stupcat-egjeli-2018-episodi-50″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

https://stupcatvideo.gjirafa.com/

https://video.gjirafa.com/stupcatvideo?video=stupcat-egjeli-2018-episodi-50

 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*