Rovena Stefa publikon videon e këngës “Mallkuar”

Rovena Stefa publikon videon e këngës “Mallkuar”

Rovena Stefa para tre muajve erdh me një video teksa shihet si një super vashë.

Bukuroshja shqiptare tashmë ka publikuar këngën më të re që për tematikë dashurinë.

“Mallkuar”, titullohet kënga më e re e këngëtares, e cila është shoqëruar me një videoklip.

Këtë të fundit e ka realizuar video kompania e mirënjohur Urban Graphics ndërsa instrumentalin e këngës e ka bërë vetë Stefa.

Kjo e fundit shfaqet tejet seksi në një fustan të kuq dhe në disa prej pamje shfaqen bardhezi.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i sjell gjatë muajve në vijim. 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*