U nda nga kjo botë në moshën 58 vjeçare, Hebib Bilall Arifi në Strezoc

U nda nga kjo botë në moshën 58 vjeçare,  Hebib Bilall Arifi në Strezoc

Në moshën 58 vjeçare ka ndërruar jetë Hebibi Arifi nga fshati Strezoc.

Andaj njoftojmë familjen e gjërë, miqtë dhe shokët, se sot ndërroi jetë Hebib Bilall Arifi i lindur më 01.10.1960 në Strezoc të Preshevës. I ndjeri ishte atdhetarë dhe një sportist i dalluar në futboll në Luginë te Preshevës. Varrimi i të ndjerit bëhet, sot me iqindi në varrezat e fshatit Strezoc.

Ngushllime familjes dhe të gjithë atyre që e njohën.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*