(VIDEO) Nuhiu shënon përsëri për Sheffieldin

(VIDEO) Nuhiu shënon përsëri për Sheffieldin

Atdhe Nuhiu ka vazhduar shkëlqimin në futbollin anglez.

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës ka shënuar një tjetër gol me skuadrën e Sheffielid Wednesday.

Në përballje ndaj Norwichit, Nuhiu ka shënuar golin e parë në këtë sfidë në minutën e 14-të.

Pas një harkimi të bukur në zonë nga Reach, Nuhiu u shkëput mirë me kokë dhe shënoi për 1-0.

Goli ndaj Norwichit ishte i nënti në këtë kampionat për sulmuesin nga Presheva.

Përveç nëntë golave, reprezentuesi i Kosovës ka bërë edhe pesë asistime këtë edicion.

Tags: Atdhe Nuhiu

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*