LRPDSH-ë: Mustafa është veteran i mashtrimeve dhe hajnisë

LRPDSH-ë: Mustafa është veteran i mashtrimeve dhe hajnisë

Overview

  • Release Date: June 06, 2018

Pas konferencës për shtyp të kryetarit të PDSH-së Ragmi Mustafa, ka reaguar edhe Lëvizja për Reforma e PDSH-së në rrjetin social Facebook, ku ka quajtuar Mustafën si veteran rekord i mashtrimeve dhe hajnisë.

Postimi i plotë i LRDSH-së:

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*