Pija që konsumohet nga lojtarët e Juventusit, prodhohet nga kompania Fluidi

Pija që konsumohet nga lojtarët e Juventusit, prodhohet nga kompania Fluidi

Gjiganti i pijeve në vendin tonë, Fluidi Corporation është licencuar për prodhimin e pijeve natyrale sportive, O’Sonyq.

Kompani e njohur Fluidi do të prodhoj pijet të cilat konsumohen nga shumë sportist me renome botërore, e në mesin e të cilëve edhe njëri nga lojtarët më të mirë të futbollit, Cristiano Ronaldo.

Pija O’Sonyq, është sponsor i gjigantit evropian të futbollit, Juventus, në të cilën bënë pjesë aktualisht edhe futbollisti që e mban titullin e më të mirit në botë, Cristiano Ronaldo.

O’Sonyq garanton një konsum të lartë të energjisë dhe njëkohësisht një përmbajtje të reduktuar të kalorive me përbërjen e saj 100% natyrale, duke shuan etjen dhe krijuar energji të pafund në mënyrë krejtësisht të natyrshme.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*