Babai i Flamurit nga Rainca ka vizituar klasën e parë në shkollën fillore ”Zenel Hajdini” në fshatin Raincë (Foto)

Babai i Flamurit nga Rainca ka vizituar klasën e parë në shkollën fillore ”Zenel Hajdini” në fshatin Raincë (Foto)

Drejtori i shkollës fillore ”Zenel Hajdini” në fshatin Raincë z.Shukri Ymeri nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook ka falënderuar babain e Flamur Kadriut vogëlushit i cili para pak ditëve ka vdekur në shkollë përderisa po ndiqte mësimet.

Ky lajm ka tronditur jo vetëm familjarët por edhe të gjithë opinionin e gjërë ndërsa sot babai i Flamurit ka bërë një gjest shumë human me çrast ka vizituar shokët e klasës së Flamurit dhe i ka dërguar ëmbëlsira.

Ky është postimi i plotë i drejtorit të shkollës fillore ”Zenel Hajdini” në Raincë z.Shukri Ymeri:

”Sot prindi i Flamur Jusufit vizitoi klasen e pare ,me çrast shokeve dhe shoqeve te Flamurit u solli embelsira dhe pije. Faliminder i nderuar, paqeja qoft me ju dhe familjen tuaj.”

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*