(Video) Sofra Preshevare 2019, vjen nga produksioni Pro Film

(Video) Sofra Preshevare 2019, vjen nga produksioni Pro Film

Produksioni Pro Film me rastin e ndërrimit të motmoteve ju sjell sofrën Preshevare me muzikë të mirëfilltë shqipe. Këngëtari Nefail Ibrahimi i shoqëruar edhe nga dy solistët njëherit dhe instrumentalistë Gjergj Presheva dhe Skender Halimi sjellin një mori këngësh të orkestruara dhe interpretuara në mënyrë profesionale.

Portali zerilugines.com është sponsor medial i këtij programi festival.

Ndiqeni

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*