Aksident: Zhunicë, vetura Audi përfundon në shtratin e lumit

Aksident: Zhunicë, vetura Audi përfundon në shtratin e lumit

Si pasojë e reshjeve të borës dhe ngricave, vetura e tipit Audi në hyrje të fshatit Zhunicë pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në shtratin e lumit.

Sipas dëshmitarëve për veç dëmeve materjale nuk ka asnjë person të lënduar.

 

Kërkohet nga vozitësit që të jenë të kujdesshëm pasi në këtë pjesë çdo dimër paraqiten vështirësi kalimi.

 

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*