Rahovicë, aksidentohen dy vetura

Rahovicë, aksidentohen dy vetura

Vetura e tipit Golf e City Taxi dhe Passat janë aksidentuar sot në rrugën kryesore të fshatit Rahovic.

Aksidenti ka ndodhur si pasojë e ngricave në rrugë dhe pakujdesisë.

Apelohen qytetarët që rrisin kujdesin dhe të jenë të pajisur me pajisje dimërore.

Shkruaj koment

Emaili juaj nuk do te publikohet.
Fushat e kerkuara*