Archive

Kthehu mbrapa
Lugina

Kryetari LR PDSH, Sami Salihu takon Albin Kurtin

Në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje u takuam me kryetarin e LVV Albin Kurtin dhe deputetin Liburn Aliu. Kryetarin Kurti dhe deputetin Aliu i informuam për gjendjen e rëndë të shqiptarëve