Magazina

Kthehu mbrapa
Magazina

Dalin detaje tjera të dasmës ku Marina festoi deri në mëngjes me fustan tjetër (Foto)

Marina Vjollca nuk hoqi dorë nga festa në martesën e saj deri në orët e hershme të mëngjesit.  Mund të themi që pamë tri nuse të ndryshme gjatë dasmës së

Magazina

Bleona zhvishet në natyrë, shfaqet tejet atraktive (Foto)

Bleona Qereti ka vazhduar që të rrëmbejë vëmendjen. Ajo është siguruar që të shfaqet tejet provokative në të brendshme. Befasia është që ajo kësaj radhe tregon linjat trupore në natyrë.

Magazina

Geti dhe Marina publikojnë një seri imazhesh mahnitëse nga dasma (Foto)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze martesore. Dyshja e njohur e estradës kanë pasur të ftuar vetëm miq e familjarët më të afërt

Magazina

Arta Nitaj josh me një pozë tjetër me bikini (Foto)

Modelja Arta Nitaj është e njohur te fansat e saj për linjat e pëlqyeshme trupore. Bukuroshja, e cila u bë e njohur te publiku i gjerë pas pjesëmarrjes në hit-serinë

Magazina

DiCaprion mund ta shohim në rolin e Jokerit

Qe disa ditë po qarkullojnë në internet spekulimet se kush do ta luajë rolin e Jokerit në filmin e ri të Martin Scorseses. Ndërsa duke u bazuar në informacionet e

Magazina

Lil Wayne dërgohet me urgjencë në spital pas një sulmi epileptik

Lil Wayne të dielën është hospitalizuar, pasi për shkak të një sulmi epileptik është gjetur pa vetëdije në dhomën e një hoteli në Chicago. Përfaqësuesit e reperit kanë njoftuar se

Magazina

“Bad Boys 3” me skenarist të ri, vazhdojnë përpjekjet për realizimin e vazhdimit të tretë (Video)

Kult filmi “Bad Boys”, me Will Smith dhe Martin Lawrence në rolet kryesore, mund të ketë vazhdimin e tretë, por me tjetër skenarist. Filmi i dytë (“Bad Boys 2”) u

Lugina Magazina

“Brengat e jetës sime” nga Jashar Esati

Me datën 4 korrik, mu në ditën e pamvarsisë se shteteve te bashkuara të Amerikës autori nga Presheva Jashar Esati me vendbanim ne SHBA publikoi librin e tij të radhës

Magazina

Genta Ismajli ndez atmosferën në Pejë, shkon me tupan në koncert (Foto)

Ndonëse gjatë 2017-s ende nuk ka sjell ndonjë projekt të ri, ajo vazhdon të mbetet e pëlqyera e publikut. Këngëtarja Genta Ismajli është mjaft e angazhuar tashmë gjatë verës me

Magazina

Sasa e “O Sa Mirë” bën veprim të çuditshëm, futet me taka në det (Foto)

Adriana Matoshi e njohur si Sasa, është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo nuk është bërë e njohur me seralin komik “O sa mirë”, pasi që