Magazina

Kthehu mbrapa
Magazina Sport

KUSH ISHIN TË FTUARIT NË DASMËN E MESSIT

Qyteti i Rosario mbrëmë mirëpriti disa nga yjet më të mëdhenj të futbollit, respektivisht ish lojtarët e Barcelonës dhe të tashmit. Arsyeja ishte dasma e Lionel Messit me Antonella Roccuzzo.

Magazina

Rëndësia e arsimit parashkollor për një fëmijëri të shëndetshme

Arsimi parashkollor megjithëse nuk përfshihet në arsimin e detyruar, është tejet i rëndësishëm për fëmijën. Fëmijët e moshës 3-6 vjeçare regjistrohen në kopshte së bashku me fëmijët e tjerë. Tani,

Magazina

Voton edhe artisti Preshevar GOLD AG

 Këngëtari i njohur Gold Ag, gjatë ditës së sotme ka dalë për ta kryer obligimin e tij qytetar, për të votuar në zgjedhjet parlamentare. Ai është parë duke dalur nga

Magazina

Poza të reja me bikini nga Aurela Hoxha (Foto)

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, i ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale, në të cilat ka pozuar me bikini.  Bukuroshja që është mjaft aktive në Instagram, ka pozuar me

Magazina

Raporti i Encës me Noizyn, rrëfimi i këngëtares (Video)

Megjithëse, emisioni është komik, Enca ka thënë se do të thotë së paku diçka serioze lidhur me këtë temë. “Sado që kjo gjë mori përmasa shumë të mëdha publike, unë