WebTV

Kthehu mbrapa
Magazina WebTV

Episodi i 50 i “Egjeli”: Liki bën këngë me reperin Lumi B

“Egjeli” vazhdon me befasi dhe me mysafirë të shumtë në serial. Liki, i dëshpëruar qe nuk po mund ta shkruajë këngën, thërret në ndihme një mik i cili është një

Magazina WebTV

(VIDEO) Episodi i 137-të i “O Sa Mirë” sjell situata të shumta humori

Një tjetër episod dhe të tjera skena humori të serialit të shumëpëlqyer, “O Sa Mirë”. Protagonistët vazhdojnë me planet e tyre qëllimi i vetëm i të cilëve është përfitimi. Vazhdon

Lugina WebTV

Flet Shqiprim Arifi pas emërimit si kryetarë i Preshevës (Video)

Kryetari i Alternativës për ndryshim Shqiprim Arifi në një intervistë për RTV Aldi është deklaruar mbi vendosjen e organit të përkohshëm në komunë të Preshevës. Arifi ka thënë se APN

WebTV

Zëri Politik – Shqiprim Arifi, Armend Aliu & Arzana Bajrami (Video)

z. Shqiprim Arifi, Armend Aliu dhe znj. Arzana Bajrami ne interviste per RTV ALDI ne emisionin Zeri Politik

WebTV

Zëri Politik – Znj.Ardita Sinani, kryetare e komunës së Preshevës (Video)

z. Ardita Sinani – Kryetarja e komunes se Presheves ne interviste per RTV ALDI ne emisionin Zeri Politik

Opinione WebTV

#ZonaExpress: “Të gjithë fitues, të gjithë humbës”

“Të gjithë fitues, të gjithë humbës”, është ky reportazhi që i dedikohet subjekteve politike në Kosovë , pas zgjedhjeve nacionale. Mungesa e numrave, historitë e koalicioneve dhe krijimi i qeverisë

Rajoni WebTV

Ballkani Perëndimor formon tregun e përbashkët ekonomik (Video)

Udhëheqësit e gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor ranë dakord të mërkurën për formimin e një tregu të përbashkët rajonal gjatë Samitit të Triestes. Deri tani marrëveshja u firmos nga kryeministrat