Tag "Aksident"

Kthehu mbrapa
Lugina

Rahovicë, aksidentohen dy vetura

Vetura e tipit Golf e City Taxi dhe Passat janë aksidentuar sot në rrugën kryesore të fshatit Rahovic. Aksidenti ka ndodhur si pasojë e ngricave në rrugë dhe pakujdesisë. Apelohen

Lugina

Aksident: Zhunicë, vetura Audi përfundon në shtratin e lumit

Si pasojë e reshjeve të borës dhe ngricave, vetura e tipit Audi në hyrje të fshatit Zhunicë pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në shtratin e lumit. Sipas dëshmitarëve për