Tag "APN"

Kthehu mbrapa
Lugina

Ndahet APN: Themelohet subjekti i ri politik “Nisma e re për Preshevën” (Video)

Subjekti më i ri në Preshevë “Nisma e re për Preshevën” ka shpalosur iniciativën e saj para mediave. Kryesues i kësaj nisme janë ish anëtarët e Alternativës për Ndryshim me

Lugina

RTV Presheva reagon ndaj deklaratës së APN-ës, pse kryetari nuk tregon për ndarjen e mjeteve për Presheva.com dhe Rtv Aldi

Redaksia e RTV Presheva ka reaguar sot pas deklaratës së Alternativës për Ndryshim mbi ndarjen e mjeteve për portalin presheva.com dhe TV Aldi. Në reagim thuhet se pas publikimit të

Lugina

Shpërthen Skender Destani- Shqiprim Arifi ka ardh me mision që të shkatrroj substancën kombëtare në Luginë

ORGANI I DHUNSHEM I VENDOSUR NGA QEVERIA E SERBISE NE KUNDERSHTIM ME LIGJIN DHE INTERESAT E PRESHEVAREVE ,BDL JO QE NUK E PRERKRAH ,POR E SHIKON ME NEVERI. Është ky

WebTV

Zëri Politik – Shqiprim Arifi, Armend Aliu & Arzana Bajrami (Video)

z. Shqiprim Arifi, Armend Aliu dhe znj. Arzana Bajrami ne interviste per RTV ALDI ne emisionin Zeri Politik

Lugina

Shqiprim Arifi kundër zgjedhjeve partiake (Dokument)

Ish-Kryetari i komunës së Preshevës dhe kryetari i Alternativës për Ndryshim (APN), Shqiprim Arifi ka injoruar kërkesën e shumicës së nëndegëve të partisë së tij për kuvend zgjedhor, që do