Tag "Botërori Rusia 2018"

Kthehu mbrapa
Sport

Argjentina pa gola me Perunë, rrezikon kualifikimin në botëror (Video)

Lionel Messi dhe Argjentina janë në rrezik për të mos u kualifikuar në Botërorin, Rusia 2018 pas barazimit pa gola ndaj Perus në një nga ndeshjet kryesore kualifikuese që u