Tag "Edi Rama"

Kthehu mbrapa
Rajoni

RAMA PËR SAMITN E TRIESTES: RIKTHIMI I JUGOSLLAVISË, BROÇKULLË

Kryeministri Rama doli në një konferencë për shtyp ditën e sotme ku foli për Samitin e Triestes, duke thënë se u arritën rezultate konkrete për bashkëpunimin mes vendeve të rajonit.

Rajoni

Mjeku kinez qe kuron Edi Ramen dhe VIP-at shqiptar

Mijëra persona në Tiranë gjatë gjithë vitit takojnë doktorin kinez Wu Junming, i cili që nga viti 2006 ka nisur të ushtrojë mjeshtërinë e tij në kryeqytetin shqiptar. Ai vjen

Opinione

Katastrofa që po çmonton PD-në, demokratët bojkotuan ofertën e Bashës

Gazetari Blendi Fevziu në një analizë të rezultatit të parë pas numrimit te gjysmës së kutive në rang vendi dhe trendit të fitores së PS-së, shkruan se gjithë sa ndodhi

Lajme

Numërimi mbyllet në 18:00. PS vulos fitoren me 74 mandate

Janë duke u numëruar 14 kutitë e fundit në dy KZAZ e mbetura në Tiranë përkatësisht votat e Njësisë nr 5 dhe votat e Njësisë nr 9. Po kështu po

Lajme Rajoni

Shtypi gjerman fitoren e Ramës e konsideron shans për Ballkanin

Artisti me dorë të mirë edhe në politikë – Fitorja sipas të gjitha gjasave e Edi Ramës në zgjedhjet e 25 qershorit trajtohet të martën gjerësisht në shtypin gjermanofon. Nën